Agencja Reklamowa KSR

O Nas

computer, display, digital
Nasza firma powstała 1.04.2003 r. i nie był to żart prima aprilis.

Nie wypada nam się porównywać do międzynarodowych korporacji mających oddziały na całym świecie … – ale fakt, że działamy już od tylu lat starając się zapewnić jak najwyższy poziom usług, daje nam źródło satysfakcji, możliwości dalszego rozwoju  i pozycjonowania na rynku reklamy.

Od początku działalności priorytetem dla nas było zapewnienie klientom szerokiego wachlarza usług, stałej dyspozycyjności i dopasowania do stawianych wymagań.
Każdy klient jest dla nas wyjątkowy – wymaga od nas całkowitego zaangażowania a my staramy się temu sprostać .
Zaangażowanie, elastyczność, ambicja, poszukiwania nowatorskich rozwiązań i najnowszych technologii  – to podstawowe cechy pracowników tworzących nasz zespół.
Wieloletnie zdobyte doświadczenie pozwoliło nam ugruntować pozycję na rynku reklamy i pozyskiwać nowych klientów a wiernym od ponad 10 lat klientom bardzo dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyli.

Aneta Kuch i Joanna Sojecka

Realizacje

Poniżej znajdziecie Państwo linki do stron internetowych, które preferują nasi klienci. Wystarczy kliknąć wybrany link i obejrzeć szeroka ofertę z wybranych marek. W przypadku gdybyście Państwo nie znaleźli poszukiwanego produktu, prosimy o zapytanie mailowe, a my szybciutko podeślemy Państwu nasza ofertę…

Oferta

To Państwo jako nasi klienci stawiacie nam wymagania a my staramy się dopasować produkty spełniające te kryteria – oferta jest więc stale modyfikowana i poszerzana.

Nie ma u nas rzeczy nieosiągalnych, niemożliwych do zrealizowania nawet w bardzo krótkich terminach.

Oto część z naszej oferty najczęściej zamawianej:
Elektronika

– współpracujemy z czołowymi producentami i importerami sprzętu elektronicznego -m.inn.: PQI, ISOURCE, LOGITECH … Większość oferowanych produktów objętych jest dożywotnią gwarancją. Na prośbę klienta logujemy i wgrywany pliki. W ofercie posiadamy także tańsze, masowe nośniki – ale zawsze sprawdzonych importerów.

Porcelana

– oferujemy porcelanę pozycjonowanych marek : Villeroy & Boch , Villa Italia , Churchill, Carmanii, Royal Albert, Segaform a także tańszą do codziennego reklamowego użytku.

Wyroby skórzane

– współpracujemy z najlepszymi w Polsce firmami szyjącymi pod konkretne zamówienia: Stefania, Wittchen, Samsonite, Jaguar, Batycki… Bogata kolorystyka skór i asortyment pozwala nam zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów. Produkty na życzenie logujemy.

Odzież promocyjna, sportowa, firmowa

– to nie tylko gotowe produkty takich marek jak: Himountain, Puma, Adidas, Nike, Harvest ale także odzież szyta i znakowana na zamówienie.

Upominki reklamowe

– dopasowujemy do wydarzenia/okazji i grupy docelowej.
Są to zarówno upominki korporacyjne jak i do odbioru masowego – kosze świąteczne, zestawy kosmetyczne, zestawy piśmiennicze i porcelana…
Zapakowane artystycznie – aby stanowiły wizytówkę Państwa firmy.

Artykuły profilowane

– to grupa wyselekcjonowanych ofert kierowana do poszczególnych branż – np. artykuły medyczne, motoryzacyjne, dla słuchaczy.

Artykuły piśmiennicze

– to chyba najbogatsza z ofert. Ogromna kolorystyka, niezliczone wzory i duża rozpiętość cenowa. W ofercie takie marki jak: Waterman, Parker, Sheaffer, Premec… Długopisy, pióra, ołówki, zestawy. Na życzenie logowane nadrukami bądź laserem.

Poligrafia

– projektujemy i wykonujemy foldery, wizytówki,druki wielkoformatowe oraz ozdobne bądź reklamowe opakowania.
Żadnego zapytania nie pozostawimy bez odpowiedzi.

Staramy się nie zaśmiecać Państwa skrzynek e-mailowych niechcianymi ofertami - szanując Państwa czas i prywatność. Oferty starannie przygotowujemy i wysyłamy tylko te, które naszym zdaniem mogą być dla Państwa przydatne.

Portfolio

Kontakt

Agencja reklamowa ” KSR ” s.c.
Aneta Kuch Joanna Sojecka

ul. Marysińska 3 (róg V poprzecznej)
04-617 Warszawa-Anin

  • +48 696 051 675
  • 22 616 35 99
  • reklama@ksr.com.pl